MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Item
pl: Element

en: content
pl: zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: edit
pl: edytuj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Save content type
pl: Zapisz typ zawartości

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Undated
pl: Bez terminu

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: User autocomplete
pl: Automatyczne uzupełnianie nazw użytkowników

en: Resource
pl: Zasób

en: Grouping
pl: Grupowanie

en: Content type name
pl: Nazwa rodzaju zawartości

en: Content type description
pl: Opis typu treści

en: The content type of the node.
pl: Typ zawartości węzła.
