MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Permissions
si: අවසර
