MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: edit
sk: upraviť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Active
sk: Aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Save content type
sk: Uložiť typ obsahu

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: Undated
sk: Nedatované

en: User autocomplete
sk: Automatické dokončovanie používateľského mena

en: Content type name
sk: Názov typu obsahu.

en: %title must be a number.
sk: %title musí byť číslo.

en: The content type of the node.
sk: Typ obsahu.
