MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: edit
bg: редактирай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Active
bg: Активен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Save content type
bg: Съхрани типа съдържание

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: User autocomplete
bg: Автоматично дописване на потребителско име
