MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: edit
jv: sunting

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Active
jv: Aktif

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Save content type
jv: Simpen tipe kontèn

en: User autocomplete
jv: Panganggo otomatis lengkap

en: Content type name
jv: Jeneng tipe konten
