MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: edit
nl: bewerken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Active
nl: Actief

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Inactive
nl: Inactief

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Denied
nl: Afgewezen

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Save content type
nl: Inhoudstype opslaan

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Reservation
nl: Reservering

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: User autocomplete
nl: Automatische aanvulling gebruikersnaam

en: Resource
nl: Bron

en: Default availability
nl: Standaardbeschikbaarheid

en: available
nl: beschikbaar

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: Add more items
nl: Meer items toevoegen

en: %title must be a number.
nl: %title moet een getal zijn.

en: The dates and times for %name conflict with one or more existing reservations
nl: De datum en tijd voor %name conflicteren met een of meerdere bestaande reserveringen.

en: Limit Lists to Available Items
nl: Beschikbare items zoeken

en: The content type of the node.
nl: Het inhoudstype van de node.
