MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: edit
nn: endre

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Active
nn: Aktiv

en: Permissions
nn: Rettar

en: Save content type
nn: Lagre innhaldstypen

en: User autocomplete
nn: Fullfør automatisk

en: Grouping
nn: Gruppering
