MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: edit
af: redigeer

en: Unknown
af: Onbekend

en: Active
af: Aktief

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie
