MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: edit
be: рэдагаваць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Unknown
be: Невядомы

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Active
be: Актыўна

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Save content type
be: Захаваць тып змесціва

en: Undated
be: без даты

en: User autocomplete
be: Аўтазапаўненне карыстальніка

en: Content type name
be: Імя тыпу змесціва

en: Content type description
be: Апісанне тыпу змесціва
