MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Active
el: Ενεργό

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Save content type
el: Αποθήκευση τύπου περιεχομένου

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Undated
el: Χωρίς ημερομηνία

en: User autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση χρήστη

en: Content type name
el: Όνομα τύπου περιεχομένου

en: The content type of the node.
el: Ο τύπος ύλης του κόμβου.
