MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Active
ka: აქტიური

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
