MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: edit
lv: labot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Content type
lv: Satura veids

en: Active
lv: Aktīvs

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: unavailable
lv: nepieejams

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Save content type
lv: Saglabāt satura tipu

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Available
lv: Pieejams

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde

en: available
lv: pieejams

en: Content type name
lv: Satura veida nosaukums
