MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat
