MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: edit
sq: ndrysho

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Active
sq: Aktiv

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save content type
sq: Ruaj llojin e përmbajtjes

en: User autocomplete
sq: Plotësim automatik i përdoruesit
