Message (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Message text
bg: Текст на съобщението
