Message (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Arguments
bs: Argumenti
