Message (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Arguments
cy: Argiau
