Message (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Full
eo: Kompleta
