Message (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Full
eu: Osoa
