Message (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Message
fa: پیغام

en: User
fa: کاربر

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Message text
fa: متن پیغام

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Full
fa: کامل
