Message (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
