Message (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Full
hi: पूरा
