Message (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Arguments
hr: Argumenti
