Message (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող
