Message (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы
