Message (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
