Message (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر
