Message (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч
