Message (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Message type
mr: संदेशाचा प्रकार
