Message (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
