Message (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
