Message (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Arguments
nn: Argument
