Message (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Arguments
ps: استدلالونه
