Message (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Full
ta: முழு
