Message (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Full
te: పూర్తి
