Message (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง
