Message (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
