Message (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran
