Message (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Message
am: መልእክት

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Sort by
am: ደርድር
