Message (7.x-1.10) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Message
cs: Zpráva

en: Default
cs: Výchozí

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Field name
cs: Název pole

en: Desc
cs: Sestupně

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Apply
cs: Použít

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: The message text
cs: Text zprávy

en: Asc
cs: Vzestupně
