Message (7.x-1.10) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar
