Message (7.x-1.11) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Partial
kn: ಆಂಶಿಕ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು
