Message (7.x-1.11) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр
