Message (7.x-1.12) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Default
ar: الافتراضي

en: link
ar: رابط

en: Text
ar: نص

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copy
ar: نسخ

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: The message text
ar: نص الرسالة

en: Asc
ar: تصاعدي
