Message (7.x-1.12) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған
