Message (7.x-1.12) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: more
te: మరిన్ని

en: Message
te: సందేశం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Full
te: పూర్తి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
