Message (7.x-1.12) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Message
th: ข้อความ

en: Text
th: ข้อความ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Copy
th: คัดลอก
