Message (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Les meira

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Text
is: Tekstur

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið
