Message (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Full
ka: სრული

en: - All -
ka: - ყველა -
