Message (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: Message
sk: Správa

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Message type
sk: Typ správy

en: Message text
sk: Text správy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Apply
sk: Použiť

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Message settings
sk: Nastavenia správy

en: Asc
sk: Vzostupne
